JU LUTEMI KLIKONI ME POSHTE

SMS.AL

Të nominuarit e javës

Të nominuarit e kësaj jave kanë qenë Aida, Anjeza, Bjordi, Dritani dhe Mimoza. Përsa i vështirë, ky moment u kthye edhe në një situatë plot të qeshura. Banorëve u është kërkuar të dalin jashtë në oborr, ku i priste Luana, një nga velinat e programit Fiks Fare, buzë pishinës të sapohapur për banorët. Kjo ishte një surprizë për ta nga vëllai i Madh. Disa prej tyre nuk kanë pritur, por janë zhveshur menjëherë. Sipas rregullit, banori i nominuar, duhet të hidhej brenda në ujë, por ata u hodhën vet, pothuajse të gjithë, me përjashtim të Adelajdes. Por edhe ajo nuk arriti të shpëtojë, pasi Vëllai i Madh i kërkoi të bashkohej me të tjerët. Në fund, me shoqërimin e Arjonit dhe Bjordit, në pishinë u hodh edhe Luana.

1 Komente:

Anonim tha...

valla sa i perket te nominuarit bjrdin,mimzen,dhe aiden se kisha votu se mat mirt jan nese dalin skqyret bigbrother2 kam qef me dal ajo anjeza se sen spo jepveq keshe dikush osht e po e nominon mozen se ajo vet spo angazhohet..........Virusi qe po thot me dal moza edhe me qel parukeri hiq mir se ka se kejt ajo anjeza pi ndreq qikat e mimoza jjooo edhe most te fol palidhje V.............se palidhje ka fol qat her per mimzen
kisss bjordi,mimoza,aida mat miret veq vazdhni.kkkkiiiisssss

www.FilmaSex.com